Biurowa niszczarka Wallner JP 830C

niszczarka do biura

Dobre wyposażenie każdego biura powinno obejmować nie tylko sprzęt komputerowy oraz urządzenia drukujące wielofunkcyjne. Ale i takie, które doskonale niszczą dokumenty w różnej formie. Dzięki czemu wszystkie zawarte w nich dane sensytywne nie trafią do kosza lub w niepowołane ręce. Aby sprostać wymaganiom klientów małych biur została stworzona niezawodna niszczarka Wallner JP 830C. Doskonale zaprojektowana do niewielkich powierzchni, nie zajmuje dużo miejsca i pracuje bez zakłóceń, a jej wymiary wynoszą zaledwie 645 x 305 x 390 mm. Obudowa na kółkach ułatwia przemieszczenie urządzenia w dowolne miejsce. Solidną i cichą niszczarkę Wallner JP 830C kupisz w naszym sklepie internetowym na www.doniszczarki.pl.

Pozwala zniszczyć nie tylko papier

Szerokie wejście szczeliny niszczącej mające 230 mm, zapewni precyzyjne pocięcie do 17 arkuszy papieru naraz. Niszcząc je na ścinki rozmiarów 1,9 x 10 mm, które następnie lądują w koszu o pojemności 35 L. Biurowa niszczarka Wallner JP 830C bez przeszkód rozprawi się zarówno z papierem, jak i innymi nośnikami danych. Doskonale tnie spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD i DVD. Wszystkim danym zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jej niezwykłe możliwości

Niszczarka Wallner JP 830C do zastosowania biurowego posiada szereg cech, niezwykle przydatnych w jej codziennym funkcjonowaniu. Przede wszystkim jest bardzo cicha, zapewniając praktycznie bezgłośne niszczenie wszystkich dokumentów. Wytrzymały silnik pozwala na pracę bez przerwy do 15 minut, dzięki czemu za jednym podejściem zniszczysz większą ilość dokumentów. Ponadto niszczarka Wallner JP 830C posiada praktyczne funkcje jak: automatyczny start/stop, cofania zaklinowanego papieru, panel dotykowy, który umożliwia zatrzymanie pracy urządzenia, a także wyświetlacz LCD wskazujący obecnie włączoną niszczarkę.